SALES AND KEY ACCOUNT MANAGER (NYOMDAIPAR)

    Olyan NYOMDAIPARI értékesítő, aki újabb kihívást keres?
    Talán motiválják egy piacvezető vállalat által kínált sikerélmények?
    Szívesen adná a nevét egy elismert márkához?

    Ha magára ismert, pályázza meg a pozíciót!

    Ügyfelünk egy több, mint 100 évvel ezelőtt alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete, amely Magyarországon kívül más 9 országban képviselteti magát. Az utóbbi években hazánk egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött. Ofszetnyomdagépeket is magába foglaló felszerelésük minden lehetőséget biztosít az egyszerű fekete-fehér brosúráktól egészen a magas minőségű, kasírozott 8 színes nyomtatásig. A könyvkötészeti továbbfeldolgozáshoz szükséges technikai eszközökkel kiegészülve profitálhatnak a vevők egy mindenre kiterjedő termelésből, mely nem hagyja figyelmen kívül a legapróbb kérést sem.

    Ügyfeleik között számos hazai és külföldi VILÁGCÉG is szerepel. A cég több mint 200 alkalmazottjával az ország egyik legismertebb és elismertebb munkaadója.
    Csapatuk folyamatosan bővül, ezért keresünk számukra nyomdaipari értékesítésben tapasztalt kollégát, aki erősíti az értékesítési csapatot.

    A pozíció megnevezése: SALES AND KEY ACCOUNT MANAGER (NYOMDAIPAR)

Feladatok:

  • Új értékesítési csatornák feltérképezése, ügyfélkör bővítése elsősorban Magyarország, másodsorban Ausztria, Szlovákia, Szlovénia területén,
  • Folyamatos kapcsolattartás az új vevőkkel, üzletfejlesztés,
  • Key account manager-ként a cég jelenlegi kiemelt ügyfeleivel történő kapcsolattartás,
  • Ügyfelek esetleges problémáinak a megoldása,
  • Éves szerződések előkészítése, letárgyalása, megvalósítása, nyomonkövetése,
  • Árajánlatok készítésében részvétel,
  • Forgalmi-, aktivitás- és költségtervek készítése,
  • Értékesítési terv kidolgozása éves szinten,
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése,
  • Piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése.

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Legalább 5-7 év tapasztalat műszaki termékek értékesítésében,
  • Tapasztalat üzletfejlesztésben,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • NYOMDAIPARI vagy PAPÍR CSOMAGOLÓANYAG termékek értékesítésében szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Jutalék rendszer,
  • Motiváló, szakmai fejlődést biztosító környezet várja az új munkatársat!

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!
  • Munkavégzés helye: országosan (partnerünk Zala megyében található, heti egyszer szükséges a bejárás)
  • Elsősorban olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik nyitottak az országos értékesítői munkavégzésre!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu