Sales analyst trainee

A Henkel vezető márkáival és technológiáival világszerte három üzleti területen működik: Laundry & Home Care, Beauty Care, illetve Adhesive Technologies. Sikerünk alapja a folyamatos innováció és kiválóságra törekvő munkatársaink.

A Henkelnél dolgozni több, mint egy munkalehetőség. Ez szenvedély. Benned megvan, ami kell?

Amit kínálunk:

  • Releváns piaci tapasztalat, szakmai gyakorlatnak beszámítható státusz
  • Nemzetközi munkahelyi környezet, fiatalos és dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő kezdő órabér, étkezési támogatás, BKK bérlet támogatás, kedvezmények Henkeles termékekre, dolgozói csomag)
  • Rugalmas időbeosztás

Feladatok:

  • Adatbázisok kezelése, riportok frissítése és karbantartása; prezentációk, grafikonok és diagramok készítése
  • Új termékbevezetések támogatása
  • Projekt alapon átfogó elemzések segítése és készítése
  • A manager munkájának segítése
  • Külső adatszolgáltató ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • A marketing- és sales osztállyal való kapcsolattartás

Akit keresünk:

  • Minimum 1 év AKTÍV felsőoktatási hallgatói jogviszony (preferáltan gazdasági informatikai területen)
  • Magabiztos magyar és angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő gyakorlat Microsoft Excel és PowerPoint használatában
  • Analitikus szemléletmód
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés (monotonitás sem okoz problémát)
  • Nyitott, talpraesett, proaktív személyiség
  • Jó problémamegoldó, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Munkavégzés minimum heti 25-30 órában Budapesten
Jelentkezzen online, ha mindez élete következő nagy kihívásának hangzik! Hivatkozzon a fent megjelölt pozíció megnevezésére, és kerüljön egy lépéssel közelebb új állásához a Henkelnél!