Primőr Kozmetikai Kft.
  • A Primőr Kozmetikai Kft. a legnagyobb magántulajdonban lévő szépség és kozmetikai disztribútor Magyarországon, mely 30 éve a hazai szépségipar meghatározó, piacvezető szereplője.

    Olyan nagy presztízsű, nemzetközi márkák kizárólagos képviselője, mint például a Paco Rabanne, Hugo Boss, Gucci, Carolina Herrera, Prada.

    A Primőr nem csupán egy vállalat, hanem egy család, hiszen bizalommal és támogató attitűddel dolgozunk, munkavállalóink és partnereink felé is. Bármely Primőr alkalmazott tanúsíthatja, hogy nem csak egy munkahelyen dolgozunk, hanem valóban számíthatunk egymásra, megteremtve azt az atmoszférát, mellyel mindig többet és jobbat tehetünk, annak érdekében, hogy egyre tovább és tovább juthassunk – együtt. Sikereink kezdetektől azon az erős partneri viszonyon alapulnak, melyet mind a kiskereskedők, mind a beszállítóink felé kialakítottunk. Töretlenül bővítjük partnereink és márkáink listáját, mellyel építjük a Primőr sikertörténetét, nap mint nap.

    Lépj kapcsolatba velünk, hogy jobban megismerhessük egymást és családunk tagjává válhass.

  • Csatlakozz hozzánk

    SALES & MARKETING TALENT

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Riportok, elemzések készítése
      • Prezentációk előkészítése
      • Marketing aktivitások előkészítése, nyomonkövetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Téged keresünk, ha:

      • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
      • Te vagy az a fiatal, pályája elején járó tehetség, aki precíz munkájával biztosítja a mindennapi gördülékeny munkamenetet.
      • Szeretnél széleskörű, mély szakmai ismeretet szerezni.
      • Diplomádat maximum 2 éve szerezted meg.
      • Jó problémamegoldó, talpraesett és kreatív vagy.
      • Tudsz önállóan dolgozni, de szerves részévé tudsz egy összetartó csapatnak válni.
      • Jól kommunikálsz angolul írásban és beszéled az üzleti nyelvet is.
      • Vannak ötleteid, melyek segíthetik a csapatod munkáját.
      • Törekszel a hatékony munkavégzésre.
      • Jó kapcsolattartó vagy, jól kommunikálsz.
      • Nyitott, őszinte, megoldásorientált vagy minden helyzetben.
      • Könnyedén kezeled a Microsoft Office minden elemét, különös tekintettel az Excel és Power Point programokra.
      • Nem riadsz meg az új kihívásoktól, ad-hoc feladatoktól, de alkalmanként tűröd a monotonitást is.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Kereskedelem, marketing szakon végeztél.
      • Szereztél már tapasztalatot beauty területen.
      • Ismered a hazai parfümériákat és a polcaikon megtalálható termékeket.
      • Részt vettél már események szervezésében és szeretted is ezt a feladatot.

    Amit kínálunk:

      Amiben számíthatsz ránk:

      • Lehetőséget biztosítunk a fejlődésedre és elindítunk az előtted álló hosszú, izgalmas karrier úton.
      • Olyan márkákkal dolgozhatsz, amelyekre mindig is vágytál.
      • Rugalmasan állunk hozzád, őszintén kommunikálunk és mindenre találunk megoldást.
      • Összetartó, segítőkész csapat vár.
      • Versenyképes fizetést és juttatási csomagot ajánlunk.

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1077 Budapest, Király utca 35.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat