Celebi Ground Handling Hungary Kft.
  • Ismerd meg velünk egy nemzetközi repülőtér izgalmas világát!
    A budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren
    működő, piacvezető és a legtöbb járatot kiszolgáló
    Çelebi Ground Handling Hungary Kft.
    új kollégát keres az alábbi pozícióba:

  • Sales & Marketing Koordinátor

    Főbb feladatok, munkák:

      • Az értékesítési kollégák teljes körű támogatása az értékesítési célok elérése érdekében
      • Budapesti és Bécsi Celebi állomások támogatása
      • Szerződések rendszerszintű rögzítése és nyomon követése
      • Vállalatirányítási rendszer használata
      • A vállalat értékesítési stratégiájának kidolgozásában és megvalósításában való aktív részvétel
      • Vevőkkel való kapcsolattartás, kör-emailek menedzselése
      • Speditőr partnercégekkel való kiemelt kapcsolattartás
      • Ár változtatás nyomon követése és kommunikálása az ügyfelek felé
      • Piackutatás- információk, adatok szolgáltatása a menedzserek részére
      • Havi és heti riportok készítése, prezentációk és marketing anyagok előkészítése, ellenőrzése, kiküldése
      • Kereskedelmi- és marketing rendezvények szervezése
      • Folyamatos kommunikáció a társosztályokkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség (lehet folyamatban)
      • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
      • Jó analitikai képesség – Excel magasszintű ismerete
      • Aktív angol nyelvismeret
      • Kiváló kommunikációs készség
      • Jó problémamegoldó képesség
      • Proaktivitás
      • Precizitás
      • Ügyfélközpontúság
      • Csapatszellem
      • Eredményorientáltság
      • Magas stressz-tűrő képesség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Német nyelvtudás
      • CRM – SAP ismerete
      • B-kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Stabil multinacionális háttér egy jó munkahelyi légkörrel és fiatalos csapattal
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Betekintés az aviatika izgalmas világába
      • Szakmai és anyagi megbecsülés
      • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1185 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Ha hirdetésünk elnyerte tetszésedet és megfelelsz a fent felsorolt elvárásoknak, akkor várjuk pályázatodat a „Jelentkezem” gomb megnyomása után szakmai önéletrajzod feltöltésével és bérigényed megjelölésével.