HELLOPAY ZRT.
Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő fintech vállalkozásnál dolgozni, szereted a komplex feladatokat és kihívásokat, érdekel egy innovatív és gyorsan fejlődő iparág akkor nálunk a helyed! A HelloPay Zrt.

Sales adminisztrátor

munkakör betöltésére keres munkatársat.

Az ideális jelölt önállóan dolgozni tudó, pontos, precíz, munkájában alapos, ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezik.

Feladatok

  • Céges CRM folyamatok támogatása
  • Meglévő és új partnerekkel kapcsolattartás
  • Sales témájú megkeresések megválaszolása emailben és telefonon
  • Tárgyalásokon való részvétel, cégbemutatás, prezentáció
  • Ajánlatok megírása, kiküldött ajánlatok nyomon követése
  • Szerződések előkészítése, megkötése, teljes körű adminisztráció intézése
  • Heti/havi sales riportok, beszámolók készítése (Excel, ppt)
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal

Elvárás

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Határidők maradéktalan betartása
  • 1-2 éves releváns tapasztalat (adminisztráció/értékesítés/asszisztencia)

Előny

  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Fiatalos környezet, lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Céges telefon és laptop

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázatokat fizetési igény megjelölésével kérjük megküldeni!