Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Olyan leendő kollégák jelentkezését várjuk, akik minőségügyi ellenőrként vennének részt az elektromos autók akkumulátorainak gyártásában Gödön.

Safety and Validation Engineer

Feladatok:

  • aktív részvétel a validálási tervek előkészítésében,
  • a validálási tesztekhez kapcsolódó dokumentáció készítése és karbantartása,
  • új termék bevezetésével kapcsolatos validálási tesztek előkészítése, lebonyolítása,
  • validálási tesztek kiértékelése (adatelemzés), riportok elkészítése a különböző autógyárak megadott szabványai alapján,
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, támogatás nyújtása a gyártási folyamatokhoz és projektekhez.

Elvárások:

  • MSc / BSc mérnöki diploma Villamos vagy Gépész mérnök szakirányon,
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség,
  • jó szervezési készségek,
  • jó kommunikációs képesség magyar és angol nyelven egyaránt,
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word).

Előny:

  • legalább 1 éves releváns szakmai autóipari tapasztalat termék ellenőrzés terén,
  • termelőüzemben szerzett tapasztalat,
  • minőségellenőrzési ismeretek, tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok),
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • vállalati busz / bejárás támogatása,
  • meleg étkeztetés helyben,
  • kiváló munkakörnyezet.

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:

    Budapest – Dunakeszi - Göd
    Kétbodony – Romhány – Szátok – Tereske – Érsekvadkert – Patak – Nagyoroszi – Borsosberény – Rétság - Szendehely – Szendehely Katalinpuszta – Kosd – Göd
    Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyház – Őrbottyán – Vácrátót – Csörög – Sződ - Sződliget – Göd
    Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác – Sződliget - Göd

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd, 2132 Ipartelep hrsz., 6901

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.