A BENU Magyarország Zrt. Magyarország egyik piacvezető, folyamatosan fejlődő gyógyszer-kiskereskedelmi cége.
Munkavállalóink a márka elkötelezett képviselői. Célunk, hogy betegeink, vásárlóink legnagyobb elégedettségét szolgálva, dolgozóink motiváltak legyenek és a legmagasabb szakmai szintet képviseljék.
Központi csapatunkba keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozícióba:

RX Beszerzési menedzser (Kategóriamenedzser)

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport vagyunk, ahol biztonságban érezheted magad
  • Hosszú távú, határozatlan idejű álláslehetőséget kínálunk
  • Attraktív bércsomagot kínálunk (alapbér, éves prémium, vállalati gépjármű)
  • Értékteremtő, szakmai fejlődést kínáló feladatokat és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Dinamikus, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Professzionális, modern munkakörnyezetben dolgozunk

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A központi beszerzés megszervezése és bonyolítása, kiemelten az RX termékek vonatkozásában
  • Gyártói és forgalmazói kapcsolattartás
  • Készletek és hiánycikkek nyomon követése
  • Központi beszerzéshez kapcsolódó kimutatások elkészítése
  • Egyéb szakmai feladatok, melyekkel közvetlen felettese megbízza

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • Gyógyszerész végzettség vagy gyógyszergyártó cégnél szerzett 3-5 év tapasztalat RX területen
  • Gyógyszerek, gyógyhatású készítmények széleskörű termékismerete
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Eredményorientált üzleti magatartás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1089 Budapest