Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
''HÁDA-1'' Kft. (HÁDA-1 KFT.)

Ruházati eladó (XXI. kerület)

Hirdetés szövege:

    FELADATOK:

    - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása

    - A munkaterület rendben és tisztán tartása

    - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

    - Alkalmankánt pénztárosi feladatok ellátása

    ELVÁRÁSOK:

    - Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat

    - Kedves, vásárló-orientált hozzáállás

    - Önálló, precíz munkavégzés

    - Kiváló kommunikációs készség

    - Terhelhetőség, megbízhatóság

    ELŐNY:

    - Középfokú kereskedelmi végzettség

    EGYÉB INFORMÁCIÓ:

    - Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől szombatig 8.45-18.00 között)

    - Heti 5 nap vállalása (hétfőtől szombatig)

    - Az üzlet szombaton is nyitva tart

    AMIT KÍNÁLUNK:

    - Teljes munkaidős, bejelentett állás

    - Készpénzes cafetéria utalás

    - Dolgozói vásárlási kedvezmény

    - Forgalmi bónusz

    - Szakmai fejlődési lehetőség

    - Stabil vállalati háttér

    - Azonnali munkakezdés

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Csomagolás, Feltöltés
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XXI. kerület Kossuth Lajos utca 80.

    Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,cafeteria

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Ruházati eladó (XXI. kerület)
    • Hirdető cég: ''HÁDA-1'' Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Feladatok: FELADATOK:- A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása- A munkaterület rendben és tisztán tartása- Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján- Alkalmankánt pénztárosi feladatok ellátásaELVÁRÁSOK:- Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat- Kedves, vásárló-orientált hozzáállás- Önálló, precíz munkavégzés- Kiváló kommunikációs készség- Terhelhetőség, megbízhatóságELŐNY: - Középfokú kereskedelmi végzettségEGYÉB INFORMÁCIÓ: - Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől szombatig 8.45-18.00 között)- Heti 5 nap vállalása (hétfőtől szombatig)- Az üzlet szombaton is nyitva tartAMIT KÍNÁLUNK:- Teljes munkaidős, bejelentett állás- Készpénzes cafetéria utalás- Dolgozói vásárlási kedvezmény- Forgalmi bónusz- Szakmai fejlődési lehetőség- Stabil vállalati háttér- Azonnali munkakezdés
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér cafeteria
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-09-26