BENETTON GROUP S.R.L. Magyarországi Fióktelepe
keres budapesti új és meglévő United Colors of Benetton üzleteibe kollégákat

ruházati eladó-shop assistant-visual merchandiser

pozícióba

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiváló, magabiztos kommunikációs készség
  • nyitott, embercentrikus személyiség
  • elhivatottság a kereskedelem és az értékesítés iránt
  • legfrissebb trendek ismerete
  • kiskereskedelmi értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • Az üzlet kereskedelmi céljainak megvalósítása csapatban
  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása az üzletvezető irányításával

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ruhaipari, értékesítési végzettség
  • pénztárban szerzett tapasztalat
  • bármilyen idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget ahol rövid időn belül feljebb lehet fejlődni
  • kellemes munkakörnyezetet fiatal dinamikus csapatban
  • dolgozói vásárlási kedvezményt a teljes árukészletre
  • cafeteria juttatás és versenyképes fizetés + havi jutalék + műszakpótlék
  • tiszta karrierút

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Mom Park, Aréna Pláza, Árkád Budapest, Mammut, Premier Outlet, Fashion Street

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Biatorbágy

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.