''HÁDA-1'' Kft. (HÁDA-1 KFT.)

Ruházati eladó-pénztáros (Budapest, XX. ker.)

Feladatok:

    - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása

    - A munkaterület rendben és tisztán tartása

    - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

    - Pénztárgép kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Kedves, vásárló-orientált hozzáállás

    - Önálló, precíz munkavégzés

    - Kiváló kommunikációs készség

    - Terhelhetőség, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Középfokú kereskedelmi végzettség

    -Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat

    - Pénztárosi tapasztalat

    EGYÉB INFORMÁCIÓ:

    - Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása: hétfő-péntekig: 8.30-18.00-ig, szombaton: 8.30-14.00-ig.

    - Átlag heti 4-5 nap vállalása

    -Az üzlet szombaton is nyitva tart

Amit kínálunk:

    - Teljes munkaidős, bejelentett állás

    - Alapbér: bruttó 230.000 Ft/hó, ami nettó 153.000 Ft-ot jelent

    - Alapfizetésen felüli egyéb megkereshető juttatások:

    - Forgalmi bónusz-juttatás: havi nettó 13.300 Ft vagy nettó 20.000 Ft

    - Célbónusz-juttatás: havi nettó 6.650 Ft vagy 10.000 Ft

    - 50%-os dolgozói vásárlási kedvezmény

    - A bónusz-juttatás függ az üzlet havi forgalmától és leltár eredményétől

    - Szakmai fejlődési lehetőség

    - Stabil vállalati háttér

    - Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1203 Budapest

Havi nettó fizetési keret:

153 000 HUF