Ruházati eladó (Budapest, Köki Terminál)

Hirdetés szövege:

    FELADATOK:

    • A vásárlók köszöntése, fogadása, kiszolgálása
    • Eladótér felügyelete, rendben tartása
    • Áru-előkészítés, árufeltöltés
    • Takarítási feladatok ellátása

    ELVÁRÁSOK:

    • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
    • Kedves és vevőorientált hozzáállás
    • Igazi csapatjátékos szemlélet
    • Megbízhatóság és felelősségtudat

    ELŐNY:

    • Középfokú kereskedelmi végzettség

    MUNKAIDŐ:

    Átlag heti 4 napos munkavégzéssel az alábbi nyitva tartási időben: Hétfő-csütörtök: 8.00-20.00, Péntek-szombat: 8.00-21.00, Vasárnap: 8.00-18.00

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Azonnali munkakezdés
    • Stabil vállalati háttér
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Teljes munkaidős, bejelentett állás
    • 50%-os vásárlási kedvezmény
    • A havi alapfizetésed bruttó 230.000 Ft lesz majd, ami nettó 153.000 Ft-ra jön ki.
    • Az alapfizetésed mellett az alábbi juttatásokra számíthatsz:
      • vasárnapi pótlék: nettó 7.000 Ft , ha legalább havi 2 vasárnapot vállalsz
      • forgalmi bónusz- juttatás: havi nettó 13.300 Ft vagy nettó 20.000 Ft
      • célbónusz-juttatás: havi nettó 6.650 Ft vagy 10.000 Ft

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1191 Budapest