''HÁDA-1'' Kft. (HÁDA-1 KFT.)

Ruházati eladó (Eger)

Hirdetés szövege:

    • FELADATOK:
      - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
      - Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
      - A munkaterület rendben és tisztán tartása
      ELVÁRÁSOK:
      - Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
      - Önálló, precíz munkavégzés
      - Kiváló kommunikációs készség
      - Terhelhetőség, megbízhatóság
      ELŐNY:
      - Középfokú kereskedelmi végzettség
      EGYÉB INFORMÁCIÓ:
      - Az üzlet vasárnap zárva tart
      - Munkaidő: hétfőtől péntekig 7.45-18.00 között, szombat 7.45-14.00 között, havi munkaidő-beosztás alapján, négyhavi órakeretben
    • AMIT KÍNÁLUNK:
    • - Teljes munkaidős, bejelentett állás
      - Alapbér: bruttó 200.000 Ft/hó, ami nettó 133.000 Ft-ot jelent
      - 50%-os dolgozói vásárlási kedvezmény
      - Alapfizetésen felüli egyéb megkereshető juttatások:
      - Forgalmi bónusz-juttatás: havi nettó 13.300 Ft vagy nettó 20.000 Ft
      - Célbónusz-juttatás: havi nettó 6.650 Ft vagy 10.000 Ft
      - A bónusz-juttatás függ az üzlet havi forgalmától és leltár eredményétől
      - Szakmai fejlődési lehetőség
      - Stabil vállalati háttér
      - Azonnali munkakezdés
      - Kiszámítható munkaidő-beosztás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3300 Eger

Havi nettó fizetési keret:

133 000 HUF