A Retro Jeans, Magyarország piacvezető Brand hálózata keres megbízható, a divat iránt elkötelezett, a fejlődésre nyitott, agilis, önálló munkavégzésre képes

RUHÁZATI ELADÓ

munkatársakat
CSEPEL PLÁZÁBAN NYÍLÓ ÜZLETÉBE

    Csapatunk fő célja a hozzáértő és udvarias vevőkiszolgálás, a napi teendők precíz ellátása mellett.

Feladatok:

  • hozzáértő tanácsadás a vásárlók részére,
  • szakszerű, minőségi kiszolgálás,
  • áruátvétel,
  • áru rendezése a raktárban és a vevőtérben,
  • pénztárgép-kezelés.

Elvárások:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • divat iránti elkötelezettség és fejlődésre nyitottság,
  • jó kommunikációs és probléma-megoldó készség,
  • kiváló együttműködési és kapcsolatteremtő készség,
  • megbízhatóság és elkötelezettség,
  • bizonyítási vágy,
  • angol nyelvtudás előny!

    Előrelépési lehetőség adott a megfelelő bizonyítási idő után!

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • sokszínű feladatkör,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • próbaidő után dolgozói kedvezmények.

    Pályakezdők és részmunkaidősök jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapst, II. Rákóczi Ferenc út 154-170.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed szakmai önéletrajzod és motivációs leveled munkakör megjelölésével (Csepel Plaza eladó) a "Jelentkezem" gombra kattintva.