Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
''HÁDA-1'' Kft.

Ruházati eladó (Budapest, XXI.ker., Csepel)

Hirdetés szövege:

    FELADATOK:
    - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
    - Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
    - A munkaterület rendben és tisztán tartása
    ELVÁRÁSOK:
    - Kereskedelemben, pénztárosi munkakörben szerzett munkatapasztalat
    - Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
    - Önálló, precíz munkavégzés
    - Kiváló kommunikációs készség
    - Terhelhetőség, megbízhatóság
    ELŐNY:
    - Középfokú kereskedelmi végzettség
    EGYÉB INFORMÁCIÓ:
    - Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől péntekig 8.00-20.00-ig, vasárnap 8.00-18.00-ig)
    - Az üzlet vasárnap is nyitva tart
    AMIT KÍNÁLUNK:
    - Teljes munkaidős, bejelentett állás
    - Szakmai fejlődési lehetőség
    - Stabil vállalati háttér
    - Azonnali munkakezdés
    - Kiszámítható munkaidőbeosztás
    - Készpénzes cafetéria utalás
    - Forgalmi bónusz
    - Dolgozói vásárlási kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc u. 154-170. - Csepel Pláza

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ruházati eladó (Budapest, XXI.ker., Csepel)
  • Hirdető cég: ''HÁDA-1'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: FELADATOK: - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján - A munkaterület rendben és tisztán tartása ELVÁRÁSOK: - Kereskedelemben, pénztárosi munkakörben szerzett munkatapasztalat - Kedves, vásárló-orientált hozzáállás - Önálló, precíz munkavégzés - Kiváló kommunikációs készség - Terhelhetőség, megbízhatóság ELŐNY: - Középfokú kereskedelmi végzettség EGYÉB INFORMÁCIÓ: - Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől péntekig 8.00-20.00-ig, vasárnap 8.00-18.00-ig) - Az üzlet vasárnap is nyitva tart AMIT KÍNÁLUNK: - Teljes munkaidős, bejelentett állás - Szakmai fejlődési lehetőség - Stabil vállalati háttér - Azonnali munkakezdés - Kiszámítható munkaidőbeosztás - Készpénzes cafetéria utalás - Forgalmi bónusz - Dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1