''HÁDA-1'' Kft. (HÁDA-1 KFT.)

Ruházati eladó (Budapest, KÖKI Terminál)

Feladatok:

    - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
    - A munkaterület rendben és tisztán tartása
    - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
    - Önálló, precíz munkavégzés
    - Kiváló kommunikációs készség
    - Terhelhetőség, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Középfokú kereskedelmi végzettség
    -Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
    Egyéb információ:
    - Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől csütörtökig 8.00-20.00, péntektől szombatig 8.00-21.00, vasárnap 8.00-18.00 között)
    - Heti 4 nap vállalása (hétfőtől vasárnapig)
    - Az üzlet hétvégén is nyitva tart

Amit kínálunk:

    - Teljes munkaidős, bejelentett állás
    - Alapbér: bruttó 230.000 Ft/hó, ami nettó 153.000 Ft-ot jelent
    - Vasárnapi pótlék: nettó 7.000 Ft (havi 2 ledolgozott vasárnap esetén)
    - 50%-os dolgozói vásárlási kedvezmény
    - Alapfizetésen felüli egyéb megkereshető juttatások:
    - Forgalmi bónusz-juttatás: havi nettó 13.300 Ft vagy nettó 20.000 Ft
    - Célbónusz-juttatás: havi nettó 6.650 Ft vagy 10.000 Ft
    - A bónusz-juttatás függ az üzlet havi forgalmától és leltár eredményétől
    - Szakmai fejlődési lehetőség
    - Stabil vállalati háttér
    - Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1191 Budapest

Havi nettó fizetési keret:

160 000 HUF