''HÁDA-1'' Kft. (HÁDA-1 KFT.)
  • A HÁDA 24 éves magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező munkáltató, amely országszerte 80 üzletet üzemeltet.

  • Ruházati eladó (Budaörs)

    Főbb feladatok, munkák:

      - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása

      - Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

      - A munkaterület rendben és tisztán tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Kedves, vásárló-orientált hozzáállás

      - Önálló, precíz munkavégzés

      - Kiváló kommunikációs készség

      - Terhelhetőség, megbízhatóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
      - Középfokú kereskedelmi végzettség

      EGYÉB INFORMÁCIÓ:

      - Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől-szombatig: 9.00-től 20.00-ig, vasárnap: 9.00-19.00-ig)

      - Az üzlet vasárnap is nyitva tart

      - Az üzlet tömegközlekedéssel jól megközelíthető Érd, Törökbálint irányából és Budáról is.

    Amit kínálunk:

      - Teljes munkaidős, bejelentett állás

      - Alapbér: bruttó 210.000 Ft/hó, ami nettó 140.000 Ft-ot jelent

      - Vasárnapi pótlék: nettó 7.500 Ft (havi 2 ledolgozott vasárnap esetén)

      - 50%-os dolgozói vásárlási kedvezmény

      - Alapfizetésen felüli egyéb megkereshető juttatások:

      - Forgalmi bónusz-juttatás: havi nettó 10.000 Ft

      - A bónusz-juttatás függ az üzlet havi forgalmától

      - Szakmai fejlődési lehetőség

      - Azonnali munkakezdés

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2040 Budaörs, Malomkő utca 5.

    Havi nettó fizetési keret:

    157 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    A " jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!