Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Mountex Kft
  • Magyarország vezető túrabolt hálózata, 25 éve a piacon. több, mint 200 forgalmazott márka, 6 túrabolt és egy The North Face márkabolt. Webáruház Magyarországon, Romániában és Szlovákiában. Főbb forgalmazott márkák: The North Face, Jack Wolfskin, Columbia, Fjällräven, Keen, Icebreaker, Osprey, Helly Hansen

  • Ruházati beszerző

    Főbb feladatok, munkák:

      • ruházati kollekció beszerzése
      • árkalkulációk készítése, készletek folyamatos figyelése
      • akciók, leárazások lebonyolítása
      • beszállítói partnerekkel való kapcsolattartás
      • külföldi utazás (kiállítások látogatása, külföldön kollekció megtekintés, kollekció leválogatás)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum középfokú, lehetőleg kereskedelmi végzettség
      • beszerzői munkatapasztalat
      • haladó Excel ismeretek
      • MS Outlook levelező és az internet használata
      • középfokú, magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)
      • jó helyesírás
      • precíz, gyors, önálló munkavégzés
      • határozott, proaktív egyéniség
      • csapatmunka
      • határidők pontos betartása
      • "B" kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • felsőfokú végzettség, ruhaipari ismeretek
      • SAP ismerete
      • természet iránti elkötelezettség, túra (outdoor) márkák ismerete

    Amit kínálunk:

      • fiatalos, lendületes csapat, barátságos hangulat
      • hosszútávú karrier
      • folyamatos szakmai fejlődés
      • Boulder Clubban ingyenes falmászási lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2000, Szentendre Rózsa utca 16.

    Amennyiben úgy érzed, hogy alkalmas vagy a fenti pozíció betöltésére, és szívesen lennél lelkes tagja a szentendrei beszerzési csapatunknak, úgy a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold angol és magyar nyelvű önéletrajzodat nettó fizetési igényed megjelölésével.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Ruházati beszerző
    • Hirdető cég: Mountex Kft
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Város: Szentendre
    • Feladatok: ruházati kollekció beszerzéseárkalkulációk készítése, készletek folyamatos figyeléseakciók, leárazások lebonyolításabeszállítói partnerekkel való kapcsolattartáskülföldi utazás (kiállítások látogatása, külföldön kollekció megtekintés, kollekció leválogatás)
    • Elvárások: minimum középfokú, lehetőleg kereskedelmi végzettségbeszerzői munkatapasztalathaladó Excel ismeretekMS Outlook levelező és az internet használataközépfokú, magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)jó helyesírásprecíz, gyors, önálló munkavégzéshatározott, proaktív egyéniségcsapatmunkahatáridők pontos betartása"B" kategóriás jogosítvány
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-21
    Állás, munka még: Mountex Kft>