Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A SAXOO International Kft.

Ruhaipari technológus

munkakörbe jelölteket keres az alábbiak szerint:

Feladatkör:

  • férfiruházati termékek gyártás előkészítése
  • műszaki dokumentációk, mérettáblázatok kidolgozása
  • műszaki specifikációk meghatározása, ábrázolása
  • gyártási minták ellenörzése, jegyzőkönyv készítése
  • kapcsolattartás a hazai és külföldi gyártó cégekkel
  • gyártási tételek ad hoc jellegű minőség ellenőrzése

Szakmai elvárások:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú képesítés
  • min. 3 év szakmai gyakorlat
  • Adobe Illustrator és/ vagy Corel Draw felhasználási ismeretek
  • angol nyelvből középfokú aktív (szakmai) nyelvismeret
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Amit biztosítunk:

  • hosszútávú karrier
  • fiatalos csapat
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Textiltervező, Ruhatervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1135 Jász utca 74.

Várjuk fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ruhaipari technológus
  • Rövid pozíció név: Ruhaipari technológus
  • Hirdető cég: SAXOO International Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: férfiruházati termékek gyártás előkészítése műszaki dokumentációk, mérettáblázatok kidolgozása műszaki specifikációk meghatározása, ábrázolása gyártási minták ellenörzése, jegyzőkönyv készítése kapcsolattartás a hazai és külföldi gyártó cégekkel gyártási tételek ad hoc jellegű minőség ellenőrzése
  • Elvárások: szakirányú közép- vagy felsőfokú képesítés min. 3 év szakmai gyakorlat Adobe Illustrator és/ vagy Corel Draw felhasználási ismeretek angol nyelvből középfokú aktív (szakmai) nyelvismeret felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: SAXOO International Kft.>