Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Retro Jeans, Magyarország piacvezető Brand hálózata keres megbízható, fejlődésre nyitott, agilis, önálló munkavégzésre képes

RUHAIPARI GYÁRTÁSI ASSZISZTENS

munkatársat

feladatok:

  • Gyártási csoport munkájának támogatása,
  • Gyártási folyamatokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása,
  • Gyártási minták kezelése, rendszerezése,
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven,
  • Csomagok kezelése és adminisztrációja,
  • További részlegekkel való együtt működés.

elvárások:

  • Minimum középfokú ruhaipari végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office és Corel Draw ismeretek,
  • Megbízhatóság, precizitás, jó problémamegoldó-készség, magas fokú teherbírás.
    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

előny:

  • Szakmai tapasztalat ruházati területen,
  • Azonnali kezdés,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrier lehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Fiatalos, professzionális csapat,
  • Kiváló belátás a divatszakma rejtelmeibe.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megadásával várjuk!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ruhaipari gyártás asszisztens
  • Rövid pozíció név: Asszisztens munkatárs
  • Hirdető cég: DistributionOne Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Gyártási csoport munkájának támogatása, Gyártási folyamatokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, Gyártási minták kezelése, rendszerezése, Napi szintű kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven, Csomagok kezelése és adminisztrációja, További részlegekkel való együtt működés.
  • Elvárások: Minimum középfokú ruhaipari végzettség, Aktív angol nyelvtudás, Erős felhasználói szintű Microsoft Office és Corel Draw ismeretek, Megbízhatóság, precizitás, jó problémamegoldó-készség, magas fokú teherbírás.Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-08-09
Állás, munka még: DistributionOne Kft.>