Luxusmárkákat forgalmazó ruhaüzletbe keresünk diákokat!

Ruhabolti munka az Aréna Mall-ban

Főbb feladatok, munkák:

  • Választható pozíciók:
  • Kassza: a vásárolt termékek csomagolása, csipogók eltávolítása
  • Eladótér: a vásárlók segítése, üzlettér rendben tartása
  • Raktár: csipogózás, a kapott árut lopásgátlóval való ellátása
  • További feladatok: eladók segítése, vállfázás, hajtogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói/tanulói jogviszony
  • Érettségi megléte
  • Precíz, pontos, kommunikatív személyiség
  • Munkaidő: hétfőtől-vasárnapig rugalmasan minimum 1-2 nap vállalásával vagy akár hosszútávon fix beosztással is

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben (kereskedelem) szerzett tapasztalat
  • Angol, német vagy orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1294 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Munkavégzés helye:

VIII. kerület

Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a "jelentkezés" gombra kattintva!