Érdekel a hegesztés világa és van vezetői tapasztalatod?

Csúcstechnológiájú hegesztőrobotrendszerek értékesítésére keressük új kollégánkat, akinek fontos az ügyfélelégedettség és az elhivatottság.

Csapatunk összetartó és lendületes, magas szakmai felkészültségű munkatársakból áll. Számunkra fontos, hogy folyamatos a fejlődésünk, munkánkban kihívást találunk és tudásunk megbecsült.

Ha szeretnél velünk együtt tovább fejlődni várjuk jelentkezésedet

ROBOTPROJEKT MANAGER

pozícióba, teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Robotprojekt Management: műszaki-kereskedelmi egyeztetések az ügyfelekkel, a gyártó Cloos céggel, alvállalkozókkal.  Ajánlatok kidolgozása, vevői döntéselőkészítés, megrendelések feldolgozása, projekt ütemterv felügyelet a szakmai vezető irányításával, a robotprojekt mérnökkel, társosztályokkal
  • megfelelő gyakorlat megszerzése után vevőlátogatások, ügyféltárgyalások, önálló projektek vezetése
  • dokumentálások, fordítások, együttműködés a marketing területtel

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség – pl. gépészmérnök, mechatronikai mérnök
  • többéves szakirányú gyakorlat, kereskedelmi véna és vezetői tapasztalat
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • kommunikációs képesség, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • ügyfélkezelésben szerzett több éves tapasztalat
  • bizonyított eredmények után a teljes kereskedelmi terület vezetése, mint hosszútávú cél

Előnyök:

  • hegesztőtechnológus (EWT/IWT), hegesztőmérnök (EWE/IWE) végzettség
  • automatizálásban szerzett tapasztalat
  • lakóhely Budapest, Pest megye

Amit biztosítunk:

  • önálló, felelősségteljes munka
  • kihívások és sikerek, elismert szakemberré válni
  • betanítás és mentorálás
  • stabil, fejlődő, nagy múltú cég, családias légkör
  • biztos jövedelem, nettó 500-550 ezer Ft (tapasztalattól függően)
  • hűségjutalom, munkába járás költségtérítés, iskolakezdési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

500.000 - 550.000 Ft

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Amennyiben szeretnél nálunk dolgozni, önéletrajzod Szabó-Sild Ildikó részére a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Modern telephelyünk a Nagytarcsa Ipari Parkban található, Budapesttől 10 km-re az M0 mellett.