Érdekel a hegesztés világa, van projektvezetői tapasztalatod?

Terhelhető, céltudatos és felelősségteljes vagy?

 Szeretnél csúcstechnológiájú hegesztőrobotrendszerekre specializálódni?

Szereted az érdekes, mozgalmas napokat, a folyamatos fejlődést?

Kihívásokat keresel és lehetőséget közös sikerek, hosszútávú célok elérésére?

Szeretnél egy összetartó, lendületes csapatban, magas szakmai felkészültségű munkatársakkal dolgozni?

Ha igen a válaszod, csatlakozz hozzánk és ragadd meg a lehetőséget, hogy a hosszútávú jövőt együtt teremtsük meg

ROBOTPROJEKT MANAGER

pozícióba, teljes munkaidőben

Feladatok:

  • robotprojekt management: ügyfél megkeresések, műszaki-kereskedelmi egyeztetések a gyártó Cloos céggel, alvállalkozókkal és társosztályokkal, ajánlatok kidolgozása, vevői döntéselőkészítés, megrendelések feldolgozása, projekt ütemterv felügyelet, telepítés, végátvétel
  • szakmai vezetővel, robotprojekt mérnökkel csapatmunka
  • megfelelő gyakorlat megszerzése után önálló projektek vezetés
  • adminisztráció, dokumentációk vezetése
  • együttműködés a marketing területtel

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség: pl. gépészmérnök, mechatronika, villamosmérnök
  • többéves szakmai gyakorlat
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • projektvezetői tapasztalatok
  • kommunikációs képesség, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • ügyfélkezelésben szerzett több éves tapasztalat

Előnyök:

  • hegesztőtechnológus, hegesztőmérnök végzettség
  • automatizálásban szerzett tapasztalat
  • lakóhely Budapest, Pest megye

Amit biztosítunk:

  • biztos jövedelem, nettó 400-450 ezer Ft (tapasztalattól függően)
  • stabil, nagymúltú, fejlődő cég, családias, vidám légkör
  • hűségjutalom, üzemanyag munkába járás költségtérítés, iskolakezdési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

400.000 - 450.000 Ft

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Amennyiben szeretnél nálunk dolgozni, önéletrajzod Szabó-Sild Ildikó részére a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Modern telephelyünk a Nagytarcsa Ipari Parkban található, Budapesttől 10 km-re az M0 mellett.