A 100%-osan magyar tulajdonban lévő Robot-X 2006 óta épít egyedi célgépeket, ezzel erősítve az ipari automatizálás piacát Magyarországon. Büszkék vagyunk rá, hogy projektjeinket végigkövetjük az első megtervezett csavartól a partnereinknél történő teljes üzembehelyezésig, mindezt úgy, hogy a gépeinkhez szükséges elemek többségét mi magunk gyártjuk.

Projektjeink megvalósításához keresünk csapatunkba tapasztalt és motivált kollégákat, akik örömmel vennének részt egyedi gépeink beüzemelésében programozói oldalról. Aki csatlakozik hozzánk, arra folyamatos szakmai fejlődés vár, amelyben sok támogatást fog kapni.

Robotprogramozó

Feladatok:

  • Robotcellák, ipari robotok beüzemelése, programozása
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Legalább 2 éves programozói gyakorlat Fanuc és/vagy Kuka típusú robotkarok programozásában
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem

Előny:

  • További robottípusok programozásának ismerete
  • PLC programozási tapasztalat
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autodesk Inventor, Autocad, stb.) rendszerek ismerete
  • Angol/Német nyelv ismerete
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Az egyedi gépgyártás miatt változatos projektek
  • Valóban önálló munkavégzés – telephelyen és multinacionális partnereinknél egyaránt
  • Szükség esetén újabb programozási ismeretek elsajátítása oktatóközpontunkban és tesztlaborunkban
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvételi lehetőség a projektek tervezési szakaszában
  • Mobiltelefon és laptop
  • Kiküldetés esetén pénzbeni juttatás, szállás és étkezés biztosítása
  • Utazásokhoz céges autó
  • Barátságos, segítőkész, oktatói szemlélet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2134 Sződ, Szent István út 2.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.