Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Robot-X Az Innovatív megoldások szakértője

Nálunk csak a gépeinknek van sorozatszáma, a kollégáinkat név
szerint ismerjük!

Vállalatunk sikere az innováción és a fejlődésen alapul, melyet kollégáinkkal közösen értünk el az elmúlt évtizedben. A műszaki megoldások mögött álló munkaerő legalább annyira fontos, mint maga a produktum, amit létrehozunk.

Sződi telephelyünkre keressük új munkatársunkat, aki a kihívásban a lehetőséget látja:

Robotprogramozó

Feladatok:

  • Az ország különböző pontjain robotcellák, ipari robotok beüzemelése, programozása
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Legalább 2 éves programozói gyakorlat Fanuc és/vagy Kuka típusú robotkarok programozásában
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Előny:

  • PLC programozási tapasztalat
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autodesk Inventor, Autocad, stb.) rendszerek ismerete
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmailag vonzó, változatos alkotótevékenység
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem

Cégünkről:

  • Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén
  • Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
  • Több száz sikeresen átadott célgép
  • 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2134 Sződ, Szent István út 2.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Robotprogramozó
  • Rövid pozíció név: Robotprogramozó
  • Hirdető cég: Robot-X Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Sződ
  • Feladatok: Az ország különböző pontjain robotcellák, ipari robotok beüzemelése, programozása Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása Önálló munkavégzés
  • Elvárások: Legalább 2 éves programozói gyakorlat Fanuc és/vagy Kuka típusú robotkarok programozásában Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem Jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: Robot-X Hungary Kft.>