A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 5 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk kollégákat
 az alábbi munkakörbe

Robotizált gyártósori technikus

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Kiemelt bér!
  • Kiemelt műszakpótlék!
  • 10% havi bónusz elérhető!
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, bejárási támogatás, stb.)!
  • Cafeteria (SZÉP-kártya) havonta – próbaidő alatt is!
  • Ajánlási bónusz program!
  • Kedvezményes szálláslehetőséget biztosítunk messziről érkező kollégáink számára!
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással.
  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál.
  • Fejlődési- és karrierlehetőség.
  • Tiszta, modern és biztonságos munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
  • Összetartó, jó csapat.

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Automata berendezések tervszerű, megelőző karbantartása, a meghibásodott egységek javítása.
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen.
  • A gépekhez tartozó karbantartási- és technológiai dokumentációk pontos vezetése.
  • A felmerülő műszaki és minőségi problémák azonnali megoldása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel.
  • A gyártósorért felelős mérnök utasításainak pontos végrehajtása.
  • ISO szabványok, belső utasítások előírásainak betartása.

  • Rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel
    (preferált: gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus).
  • Vállalod a 4 műszakos munkarendet.

Előnyként értékeljük:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.