Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

RIPORTÁLÁSI TANÁCSADÓ (Report Liaison)

    Partnerünk a fogyasztók médiahasználatáról és vásárlásairól információkat, valamint ismereteket szolgáltató globális vállalat;vezető piaci pozíciókban a marketing és fogyasztói információ mellett médiaadatok feltárásában,mint a televízió, online kutatás, mobil és más médiumok, szakvásárok stb.
    A vállalat a világ mintegy 100 országában aktív. Központja az USA-ban, New Yorkban és a hollandiai Diemenben található.
    Sikereik eredményeképp kollégát keresünk a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Tanácsadás, javaslattétel új riportolási igények esetén, figyelembe véve az ügyfél adatbankjainak lehetőségeit
  • Meglévő riportok folyamatos frissítése, karbantartása, ellenőrzése a cég saját szoftvereinek használatával
  • Szoftveres támogatás nyújtása az ügyfeleknek és a kollégáknak a cég szoftvereit érintően

Jelentkezési feltételek:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló Excel és Power Point tudás
  • VBA Macro rendszeres használata
  • Releváns szakmai tapasztalat (informatikai tanulmányok előnyben)
  • Önálló munkavégzés, kezdeményező, probléma megoldó hozzáállás
  • Proaktív, nyitott kommunikáció magyar és angol nyelven

Előny:

  • Német nyelvtudás

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Riportálási tanácsadó (Report Liaison)
  • Hirdető cég: BECK AND PARTNERS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Tanácsadás, javaslattétel új riportolási igények esetén, figyelembe véve az ügyfél adatbankjainak lehetőségeit Meglévő riportok folyamatos frissítése, karbantartása, ellenőrzése a cég saját szoftvereinek használatával Szoftveres támogatás nyújtása az ügyfeleknek és a kollégáknak a cég szoftvereit érintően
  • Elvárások: Középfokú végzettség Középfokú angol nyelvtudás Kiváló Excel és Power Point tudás VBA Macro rendszeres használata Releváns szakmai tapasztalat (informatikai tanulmányok előnyben) Önálló munkavégzés, kezdeményező, probléma megoldó hozzáállás Proaktív, nyitott kommunikáció magyar és angol nyelven
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: BECK AND PARTNERS Kft.>