A NetPincér, a hazai online ételrendelés piacvezetője

Rider manager

munkatársat keres!

    A Delivery Heronál 22 000+ kollégánkkal folyamatosan azon dolgozunk, hogy fantasztikus rendelési élményt nyújtsunk mindenkinek globálisan. A NetPincér, ennek a családnak a tagjaként a piacvezető online ételrendelési platform itthon már 20 éve.

    Jó a problémamegoldó képességed és szeretsz szervezni? Akkor jelentkezz hozzánk Rider Manager pozícióra!

    Munkád során Te felelsz majd azért, fantasztikus rendelési élményt nyújtsunk vásárlóinknak a futárflotta napi irányításán keresztül. A változatos szituációk kreatív, innovatív gondolkodást igényelnek, mindennap új kihívásokkal találkozhatsz.

Miért vagyunk jó választás:

  • Szívesen támogatunk a fejlődésben mentoringgal vagy akár szakmai tréningekkel is
  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon és kollégákon keresztül is inspirálódhatsz
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk
  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel
  • Egy frissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodába költözhetsz velünk Budapest belvárosában
  • Biztosítjuk számodra a feltöltődést kávéval, teával, szörppel, gyümölcsökkel
  • Minden hónap végét egy nagy közös céges pizzázással ünneplünk meg
  • Minden szülinapost tortával köszöntünk figyelve az ételérzékenyekre is

Fő feladatok:

  • Telefonos kapcsolattartás a futárokkal (bejövő és kimenő hívások)
  • Futárok irányítása, ezzel kapcsolatos adminisztráció
  • Beérkező egyedi szituációk megoldása
  • Futárflotta napi irányítása, felügyelete
  • Futárok teljesítményének ellenőrzése
  • Rugalmas szervezéssel a folyamatos működés biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Udvarias, empatikus, kedves jellem

Előnyt jelent:

  • Budapesti úthálózat ismerete
  • Futárflotta koordinálásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés jellege:

    Éttermek nyitva tartásához igazított munkaidő 08:00-tól 16:30-ig vagy 15:00-tól 23:00-ig vagy 12:00-20:30-ig heti 5 napon, rugalmasan beosztva

    Ha szeretnél iskolába járni, vagy munka mellett egyéb elfoglaltságod van, nálunk a helyed!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1093 Czuczor utca 2.