Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Európa meghatározó minőségügyi szolgáltatója, a G&P Quality Management Kft. folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat:

Rezidens Mérnök / Minőségbiztosítási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • napi termelés minőségi eredményeinek követése,
  • a selejt eredmények feldolgozás, gyökérok meghatározások
  • napi-heti termék x folyamat auditok végrehajtása
  • a vevői kapcsolattartás elősegítése, a vevő problémáinak kommunikálása a termelés felé
  • azonnali és középtávú intézkedések meghozatala és követése a hibaképek és a vevő visszajelzése alapján
  • szükség esetén Q-Alertek, „One-point-lesson” a termelés számáraa
  • végvevő érdekeinek képviselete a termelés és a projektmenedzsment során
  • napi termelés minőségi, mennyiségi és kapacitás eredményeinek követése,
  • a termelés és selejt eredmények eltérésének és gyökérok meghatározásának ellenőrzése, támogatja az akciók meghatározását.
  • részvétel a napi-heti termék x folyamat auditokban
  • a vevői számára napi visszajelzés az eredményekről, a vevő problémáinak kommunikálása a termelés felé
  • azonnali és középtávú intézkedések követése
  • szükség esetén a Q-Alertek, „One-point-lesson” bevezetésének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • releváns felsőfokú végzettség
  • problémamegoldó- és folyamatszemlélet (ISO 9001 vagy IATF 16949)
  • autóipari vagy elektronikai operatív tapasztalat
  • angolnyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektronikai gyártási és összeszerelési technológiák alapismerete,
  • Folyamataudit területén szerzett tapasztalat,
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete,
  • SAP- és integrált vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkavégzés egy nemzetközileg elismert cégcsoportban
  • Izgalmas feladatok és szakmai kihívások multinacionális környezetben
  • Professzionális és lendületes mérnök-csapat támogatása
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Folyamatos tanulási lehetőség biztosítása (szakmai képzések, idegen nyelv)
  • Részvétel biztosítása szakmai rendezvényeken, konferenciákon
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Angol és Magyar nyelvű önéletrajzokat a "jelentkezem" gombon keresztül várunk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rezidens Mérnök / Minőségbiztosítási mérnök
  • Hirdető cég: G&P QUALITY MANAGEMENT KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: napi termelés minőségi eredményeinek követése, a selejt eredmények feldolgozás, gyökérok meghatározások napi-heti termék x folyamat auditok végrehajtása a vevői kapcsolattartás elősegítése, a vevő problémáinak kommunikálása a termelés felé azonnali és középtávú intézkedések meghozatala és követése a hibaképek és a vevő visszajelzése alapján szükség esetén Q-Alertek, „One-point-lesson” a termelés számáraa végvevő érdekeinek képviselete a termelés és a projektmenedzsment során napi termelés minőségi, mennyiségi és kapacitás eredményeinek követése, a termelés és selejt eredmények eltérésének és gyökérok meghatározásának ellenőrzése, támogatja az akciók meghatározását. részvétel a napi-heti termék x folyamat auditokban a vevői számára napi visszajelzés az eredményekről, a vevő problémáinak kommunikálása a termelés felé azonnali és középtávú intézkedések követése szükség esetén a Q-Alertek, „One-point-lesson” bevezetésének ellenőrzése
  • Elvárások: releváns felsőfokú végzettség problémamegoldó- és folyamatszemlélet (ISO 9001 vagy IATF 16949) autóipari vagy elektronikai operatív tapasztalat angolnyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-16
Állás, munka még: G&P QUALITY MANAGEMENT KFT.>