Rexroth - Junior Application Data Manager (határozott időre: 2024.09.30.)

Bosch Group

Budapest Gyömrői út

Elvárt technológiák
ERP BI SAP SQL
Módszertanok és szoftverek
Power bi Excel
Bosch Group

Rexroth - Application Data Manager (határozott időre: 2024.09.30.)

A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH százszázalékos tulajdonú leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával kielégíteni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

    ► Részvétel a cég digitalizációs és i4.0 projektjeiben

    ► Egyedileg fejlesztett alkalmazások és adatbázisok, illetve központi ERP rendszerek közötti adatáramlás biztosítása

    ► RPA technológiával (Automation Anywhere, A360) készült BOT-ok üzemeltetése és újak fejlesztése, dokumentációja

    ► Alkalmazások hibajavításának és fejlesztésének koordinációja a fejlesztőkkel és a felhasználókkal szoros együttműködésben

    ► Rendszereink oktatása és támogatása a felhasználóink részére

    ► Központi informatikai egységgel való kapcsolattartás, alkalmazások telepítésének koordinációja

    ► Power BI riportok készítése, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mi tesz Téged különlegessé:

    ► Informatikai végzettség és 2 évnél több releváns tapasztalat

    ► Nyitottság új technológiák megismerésére és elsajátítására

    ► MS Excel haladó szintű ismerete

    ► Jó kommunikációs készség, felhasználókkal és fejlesztőkkel való együttműködési tapasztalat

    ► Kommunikációs szintű (B2) angol nyelvtudás

    Előnyök:

    ► BOT fejlesztési ismeret (Automation Anywhere, A360)

    ► SAP alapfokú ismerete

    ► Adatbáziskezelő ismeret (SQL)

    ► Power BI riport készítési tapasztalat

    ► Excel visual basic makró programozási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    ► Rugalmas munkaidő

    ► Juttatások és szolgáltatások

    ► Gyermekgondozási támogatások

    ► Orvosi szolgáltatások

    ► Dolgozói kedvezmények

    ► Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek

    ► Helyi parkolás

    ► Étkeztetés

    ► Helyi tömegközlekedési lehetőségek

    ► Tér a kreativitásnak

    ► Városi infrastruktúrák

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Bosch Group