Retention Operator

Mindig is érdekelt az ügyfélmegtartás és a Retention csoport munkája?
Nem ijedsz meg a kihívásoktól és az új folyamatok megismerésétől?
Szeretnél egy szuper csapat tagja lenni?

Ha a fenti kérdésekre IGEN-nel válaszoltál, akkor nálunk a helyed!

A Telesales Retention csoporton belül a vezetékes ügyfelek megtartása lesz fókuszban.

Amennyiben gondolkodtál már azon, hogy szívesen csatlakoznál az ügyfélmegtartó csapathoz, most ragadd meg a lehetőséget!
A munkánk sokrétű, így számtalan izgalmas feladat vár Rátok!

Az ideális jelölt rendelkezik a következő készségekkel, képességekkel:

  • Magabiztos, megnyerő kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Teljesítményorientáltság
  • Értékesítés-orientált szemlélet
  • Professzionális problémamegoldó képesség és kifogáskezelés
  • Empatikus és türelmes személyiség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

Főbb feladatok és munkafolyamatok az Ügyfélmegtartó csoportban:

Szerződésbontást jelző ügyfelek kérésének fogadása, személyre szabott megtartó ajánlat kidolgozása és ezeknek az ügyfeleknek a megtartása, ezen túlmenően kábeles és mobil termékek keresztértékesítése.

Amit kínálunk:

  • Alapképzés biztosítása, folyamatos képzés, előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag, teljesítmény alapú ösztönző rendszer valamint dolgozói kedvezmények
  • Dolgozói tarifa (korlátlan beszélgetés és adat, EU-n belüli ingyene roaming)
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, készüléktámogatás, helyközi bérlet támogatás, élet-, és balesetbiztosítás)
  • Fiatalos, színes irodai munkakörnyezet
  • Egészségmegőrző, jóléti programok
  • Pihenő zónák

Munkaidő:
hétfőtől - péntekig 7:00 – 21:00 több műszakban
szombaton és vasárnap 9:00 – 17:30 több műszakban.
Ünnepnapokon zárva

Munkavégzés helye:  Miskolc Macropolis Irodaház

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben úgy érzed, hogy felkeltettük érdeklődésed, és a fenti követelményeknek megfelelsz, jelentkezz a pozícióra!
A beérkezett pályázatok elbírálása után interjúk keretében szeretnénk kiválasztani a leendő csapattagjainkat.