Retail Manager

    Minden kéz a kézben jár. Amennyire a legmagasabb minőségű ruházatot készítjük, épp annyira igyekszünk a legkiválóbb szolgáltatás és tanácsadás nyújtására is vásárlóink számára. Klienseink igényesek és csakis a legjobbat akarják. Ezért egy lendületes személyiséget keresünk, aki munkáját örömmel fogja végezni, és aki számára a kiváló ügyfél-hozzáállás magától értetődő.

    Mi lesz a munkaköri leírásod?

    A Retail Manager kezeli a VERMONT üzletek hálózatát Magyarországon, és új üzleteket nyit meg.

    Ellenőrző tevékenységeket végez, vezeti és motiválja az üzletvezetők, az üzletvezető-helyettesek és értékesítési asszisztensek csapatát. Folyamatosan figyeli és kutatja a lehetőségeket az egyes üzletek működésének javítására. Munkaköri feladatai közé tartoznak a gyakori üzleti utak is Magyarországon belül.

Munkavégzés helye: Pozsony, Szlovákia és Budapest

  • Felelősség vállalása a várt értékesítési eredmények eléréséért
  • A szükséges információk biztosítása az üzletek minden alkalmazottjának, felelősség az összes belső rendelet, irányelv és kézikönyv ismeretéért, az üzletben a vállalati irányelvek és szabványok betartásának ellenőrzése
  • Az egyes üzletek csapatainak coaching-ja, vezetése, irányítása és motiválása
  • Az akutális piaci fejlemények és a konkurencia tevékenységeinek figyelemmel követése
  • Részvétel a megrendelések összeállítási folyamatában az üzletek számára
  • Az áru figyelemmel követése az üzletekben (összetétel, mennyiség, minőség, kihelyezés)
  • Kapcsolattartás az üzletközpontokkal és vásárlókkal
  • Szoros együttműködés a HR, marketing, logiszikai, IT, Store Concept osztályokkal, és a társaság központjával

Munkavállalói juttatások és előnyök

    MIT KÍNÁLUNK?

    • Munkavállalói kedvezmények
    • Szolgálati autó
    • Szolgálati lakás Budapest központjában
    • Idegennyelv-oktatás
    • Termék és soft skills képzések
    • Munkaruházat
    • Céges rendezvények és egyéb tevékenységek
    • Munkahely egy sikeres nemzetközi vállalatnál
    • Barátságos csapat és családias környezet
    • Versenyképes fizetés és bónuszrendszer
    • Lehetőség a szakmai előrelépésre és a személyes oktatásra

Nyelvismeret:

    Szlovák nyelv - Expert (C2) és magyar nyelv - Expert (C2) , továbbá angol nyelv - Haladó (C1)

Egyéb ismeretek:

    Microsoft Word - haladó
    Microsoft Excel - haladó
    Microsoft PowerPoint - haladó
    Microsoft Outlook - haladó

Gépjárművezetői igazolvány:

    B

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Szlovák - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Magyar - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest/ Pozsony