eNET Internetkutató Kft.
  • tevékenysége a gazdaság számos területén végzett piackutatásra, kutatásfejlesztésre, adattárház építésre, adatbányászatra, pályázatmenedzsmentre, projektmenedzsmentre, illetve menedzsment tanácsadásra terjed ki.

    Elvek mentén dolgozunk, a minőségi munka, a tisztesség és a korrekt üzleti magatartás fontos minden munkatársunk számára. Mi így hívjuk: (M)Értéket teremtünk.

  • Munkatársat keresünk

    Részmunkaidős Marketing koordinátor

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Honlapunk folyamatos frissítése, továbbfejlesztése
      • Social media felületek kezelése, üzemeltetése
      • Közreműködés külső és belső kommunikációs anyagok készítésében
      • Marketing kommunikációs anyagok elkészítése
      • Hírlevelek megírása, kiküldése
      • Kapcsolattartás együttműködő partnerekkel és a belső csapatokkal
      • Adminisztratív feladatok elvégzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség
      • 3 év releváns szakmai tapasztalat
      • Legalább középfokú angol nyelvtudás
      • MS Office felhasználói szintű ismerete
      • WordPress ismerete
      • Önálló munkavégzés
      • Jó szervezőkészség
      • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Google Analitics és Google Tag Manager ismerete

    Amit kínálunk:

      • Fiatalos, jó hangulatú csapat
      • Támogató légkör
      • Fejlődési lehetőség
      • Rugalmas munkaidő
      • Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető iroda

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1092 Budapest, Ráday utca 42-44.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.