Eurotranssped Szállítmányozási és Tömegárufuvarozó Korlátolt Felelősségű Társaság (EUROTRANSSPED KFT.)
Munkatársat keresünk

Részmunkaidős irodai adminisztrátor

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Szállítmányozáshoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése és adminisztrálása
    • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a munkatársakkal és a szállítmányozó/fuvarozó cégekkel
    • Vállalatirányítási rendszer használata
    • Napi ad hoc feladatok elvégzése
    • Általános adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú végzettség
    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
    • Pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
    • Problémamegoldó gondolkodásmód
    • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség, monotonitás tűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Fuvarozó vállalatnál adminisztratív munkakörben szerzett releváns tapasztalat
    • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
    • Jó stressztűrő képesség
    • Alapfokú angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Modern, lendületes, fiatalos munkakörnyezet
    • 6 órás munkakör
    • Versenyképes jövedelem
    • Csapatépítések lehetősége
    • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Fényképes, magyarnyelvű önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével.