LPP Hungary Kft.
Csatlakozz hozzánk

Részmunkaidős Eladó (RESERVED - Budaörs)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Részmunkaidős ELADÓ munkatársakat keresünk a Budaörsön található RESERVED üzletünkbe.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha:
  • Lelkes, megbízható és szorgalmas vagy
  • Fontos számodra, hogy a munkád megbecsüljék és egy támogató csapat vegyen körül
  • Szereted a divatot és szívesen képviselsz egy piacvezető márkát
  • Magabiztosan kommunikálsz, vevőorientált vagy
  • Szeretnél szakmailag fejlődni és fontos számodra a karrierút

Amit kínálunk:

Lehetőségeink:
  • Heti 30 órás munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Helyi tömegközlekedési bérlettámogatás
  • 25%-os vásárlási kedvezmény
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs

Várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!