Részmunkaidős Bolti Eladó - Budaörs

Bónusz

Sportsdirect.com Hungary Kft.

2040 Budaörs, Kinizsi utca 1.

We are looking for a new colleague to the following position:

Feladatok:

                                Részmunkaidős Bolti Eladó – Sports Direct – Budaörs
A Frasers Group tulajdonában lévő Sports Direct egy kis angol sportüzletként indult, és onnan nőtte ki magát a kiskereskedelem globális hajtómotorjává, biztosítva, hogy az összes főbb sport-, szabadidős, játék- és luxus divatmárka megtalálható legyen üzleteinkben. Hisszük, hogy minél nagyobb a kockázat, annál nagyobb a jutalom. Soha nem féltünk előre törni és megváltoztatni a kiskereskedelmi ágazat működését, kiterjesztve portfóliónkat és magasabb szintre emelve üzleteinket. Nem ülünk ölbe tett kézzel – nincs helye a tétovázásnak.
Sikerünk egy részét a dinamikus, üzleti siker vezérelt és szenvedélyes munkatársainknak köszönhetjük. A növekedéssel együtt lehetőség is jár, ezért szeretnénk, hogy egy Részmunkaidős Bolti Eladó csatlakozzon hozzánk a jövő építésében, és osztozzon egész Európán átívelő sikereinkben!

Munkaköri Leírás:
A Sports Direct csapat tagjaként tehetsége jó kezekben lesz annak érdekében, hogy kihozza magából a maximumot és számtalan lehetőséget fedezzen fel.

  • Az értékesítési lehetőségek maximalizálásával proaktívan járul hozzá az üzlet teljesítményéhez
  • A Sports Direct egyik követeként támogatja vállalati kultúránkat és értékeinket
  • A nagyszerű ügyfélforgalmi szolgáltatás biztosítása érdekében túlszárnyalja az ügyfelek elvárásait
  • Hatékonyan dolgozza fel a beérkező árut az üzlet készletének biztosítása érdekében
  • Betartja az üzlet szabályait az eladótér / raktárhelyiség egész területén

További információk:
Egy ilyen lehetőség a SportsDirect-nél a merészeknek szól.
A lehetőség óriási, a tapasztalat páratlan. Ahhoz, hogy a legtöbbet hozza ki belőle, magáévá kell tennie alapelveinket:
Gondolkozz korlátok nélkül és vidd magaddal a csapatot
Lásd meg a lehetőséget a lehetetlenben, légy nyitott és szerény, ne félj kockáztatni ha az a legjobb megoldás a cég számára.
Tedd magadévá és támogasd magad
Légy büszke arra amit magabiztosan csinálsz, de ne légy arrogáns. Vállalj felelősséget a döntéseidért, állj ki a meggyőződéseid mellett és vállald az eredményt, legyen az jó vagy rossz.
Ne habozz és cselekedj céltudatosan
Cselekedj gyorsan és egyértelmű szándékkal, mindig a fejlődésre törekedve.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Képesítések
Az Ön Profilja:

  • Megbízható és alkalmazkodik az üzlet igényeihez
  • Felelősségteljes és becsületes
  • Szenvedély a kiskereskedelem, az emberek és a kiváló szolgáltatás nyújtása iránt
  • A SportsDirect értékeinek és kultúrájának népszerűsítése belső és külső felek számára

Amit kínálunk:

A Jutalmak:

  • Rugalmas munkaidő
  • 20% Dolgozói Kedvezmény minden SportsDirect üzletben
  • Karrier Lehetőség
  • 20 órás részmunkaidőben a havi bruttó fizetés 150.000 Ft
  • 30 órás részmunkaidőben a havi bruttó fizetés 225.000 Ft
  • Bonus Fearless 1000
  • Munkábajárási támogatás
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • 20 és 30 órás eladók jelentkezését várjuk
  • Biztos munkahely vár rád egy stabil dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Átfogó betanulási program
  • Munkapólót biztosítunk
  • Egyéni eladások után járó bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Felkeltettük az érdeklődésed? Jelentkezni lehet személyesen az üzletekben az önéletrajzoddal, vagy pedig a "Jelentkezem" gombra kattiva - kérlek tüntesd fel az üzlet nevét is.