A PRENOR Kertészeti és Parképítő Kft (9700 Szombathely, Béke tér 1.) parképítő - parkfenntartó részlegére

részlegvezető

munkatársat keres teljes munkaidőben.

Feladatok:

    Az ügyvezető igazgató közvetlen irányítása alatt a cég parképítő - parkfenntartó részlegének teljes felelősséggel történő vezetése, mely elsődlegesen a szakmai vezetést jelenti, de bele tartozik a részleg pénzügyi, HR és adminisztrációs folyamatainak irányítása is. Elsősorban operatív munka, de vezetőként részt vesz a stratégiai tervezésben is.

  • szakirányú felsőfokú végzettség (kertészmérnök, tájrendező és kertépítő mérnök stb.),
  • minimum 3 éves, kertépítésben szerzett vezetői tapasztalat,
  • kertépítésben használt növények, anyagok, gépek ismerete,
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • kiváló kommunikációs készség.

Előny:

  • közgazdasági ismeretek,
  • német/angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • cégautó magánhasználattal,
  • mobiltelefon,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • vidám, fiatalos csapat,
  • változatos, kihívásokkal teli munka,

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szombathely, 9700 Béke tér 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fizetési igénnyel megjelölt, szakmai tapasztalatait is tartalmazó, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.