Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Részlegvezető

    A H&M-nél részlegvezetőként az időd 80%-át ott fogod tölteni, ahol minden történik – az üzlettérben. Nem csak azért, mert az érdekesebb, mint az irodai része a munkádnak, hanem azért is, hogy támogasd és fejleszd a kollégáidat. Ahhoz, hogy elérd a nagyszerű eladási célokat, tudod, hogy nagyon fontos a kereskedelmi szemlélet és az eredmények elemzése. Élvezed a gyors tempójú munkavégzést és azt a munkát, ahol a gyors döntéseket át kell ültetni a gyakorlatba is. Pozitív hozzáállásoddal jól meg tudod oldani az adódó problémákat. Emellett jól szervezetten dolgozol és tudod, hogyan motiváld és inspiráld az embereket magad körül.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Van tapasztalatod a kereskedelemben, vagy vezettél már egy körülbelül 10 fős csapatot.

És ezen felül:

  • Magas szintű kiszolgálást tudsz biztosítani a vásárlók számára
  • Meg tudod határozni és kontrollálni a rövid és hosszú távú eladási célokat
  • Gyorsan meglátod a lehetőséget az eladás növelésére
  • Erős analitikus képességgel rendelkezel
  • Képes vagy több, egy időben zajló feladatot elvégezni
  • Hatékonyan szervezed és priorizálod a feladataidat
  • Jól és magabiztosan kommunikálsz
  • Tudod, hogyan motiváld és fejleszd a csapatodat
  • Nyitott vagy és szereted a kihívásokat
  • Érdeklődsz a divat iránt
  • Megvan benned a hajlandóság a több műszakos beosztás vállalására (hétvégente is)

Amit kínálunk:

  • 9 hónapos határozott idejű munkaszerződés a meghosszabbítás lehetőségével,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Cégen belüli tréningek,
  • Részvételi lehetőség a munkavállalói fejlesztési programban,
  • Dolgozói kedvezmény,
  • Sport kártya,
  • Hűség program azoknak a munkavállalóknak, akik régóta dolgoznak nálunk.

    JELENTKEZZ MOST, KEZDJ EL DOLGOZNI A SAJÁT STÍLUSODBAN!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnéd használni a fent említett készségeket és még többet tanulni a divat eladás vezetőjétől - jelentkezz ma a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: H&M Hennes & Mauritz Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Részlegvezető (Budapest)
  • Rövid pozíció név: Részlegvezető
  • Hirdető cég: H&M Hennes & Mauritz Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A H&M-nél részlegvezetőként az időd 80%-át ott fogod tölteni, ahol minden történik – az üzlettérben. Nem csak azért, mert az érdekesebb, mint az irodai része a munkádnak, hanem azért is, hogy támogasd és fejleszd a kollégáidat. Ahhoz, hogy elérd a nagyszerű eladási célokat, tudod, hogy nagyon fontos a kereskedelmi szemlélet és az eredmények elemzése. Élvezed a gyors tempójú munkavégzést és azt a munkát, ahol a gyors döntéseket át kell ültetni a gyakorlatba is. Pozitív hozzáállásoddal jól meg tudod oldani az adódó problémákat. Emellett jól szervezetten dolgozol és tudod, hogyan motiváld és inspiráld az embereket magad körül.
  • Elvárások: Van tapasztalatod a kereskedelemben, vagy vezettél már egy körülbelül 10 fős csapatot.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-18