AIDe-Hungary Kft.
  • A repülőtéren dolgozni, egy életre szóló élmény. Miért? A fel-leszálló repülőgépek látványa, a csúcstechnológia, a repülőtér bámulatosan összehangolt működése miatt! Légy ezen világ részese! Csatlakozz hozzánk repülőtéri utas- és poggyászátvizsgáló pozícióba!
  • Repülőtéri utas/ poggyászátvizsgáló

    Liszt Ferenc Repülőtér

    Főbb feladatok, munkák:

      • A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
      • A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
      • Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • Alapfokú aktív angol nyelvtudás
      • Önállóan, illetve csapatban is tudj dolgozni
      • Akarj tanulni és fejlődni! Légy alázatos és nyitott a világ iránt, kövesd a szabályokat, légy precíz!
      • Ne aggódj, ha pályakezdő vagy! Megtanítjuk a szakma szépségeit és pályára állítunk!

    Amit kínálunk:

      • br. 320.000 Ft/ hó alapbér, br 80.000 ft bónusz (teljesítmény függvényében) 3 havonta + műszakpótlék
      • Kiszámítható, 28 naponta ismétlődő munkarend
      • Kihívások nap mint nap
      • Folyamatos nyüzsgés
      • Egyedülálló munkakörnyezet
      • Tömegközlekedés nélküli időpontokban ingyenes be- vagy hazaszállítás
      • A munkakör ellátásához szükséges képzést a cég biztosítja, melyre már munkabér jár!
      • Dinamikus munkahelyet! Mit jelent ez? Hogy állandóan mozgásban vagy, új emberekkel találkozol és a munkádnak jövőértéke van!

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Légi közlekedés
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Személyes ügyfélszolgálat
    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Turizmus, Utazásszervezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1185 Budapest

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után várjuk önéletrajzod!