Menzies Aviation (Hungary) Kft.
Csatlakozz hozzánk

Repülőtéri rakodásvezető/poggyászrakodó

pozícióba!

Feladatok:

    Szeretnél egy nemzetközi cégnél tapasztalat mellett élményt is gyűjteni?

    A Menzies Aviation a világon a második legnagyobb repülőgépek kiszolgálásával foglalkozó vállalat.

    Több, mint 200 repülőtéren vagyunk jelen, a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren 2007 óta tevékenykedünk,azóta is hisszük és valljuk, hogy a reptéren dolgozni hivatás.

    Szereted a kihívást? Van benned kellő erő? Jó állóképességgel rendelkezel?

    Ha a válaszod igen,várunk

    munkatársnak

    Azért dolgozunk,hogy a legjobbak legyünk,és ehhez a legjobb embereket alkalmazzuk és támogatjuk!

    Feladatok:

    • Járat előtti egyeztetés a szolgálatvezetővel: típus, állóhely, érkező csomagok száma, érkező speciális rakomány
    • A rakodócsapattal együtt a járat érkezés előtt 10 perccel az állóhelyen kell lenni a kiszolgáló eszközökkel együtt. (vontató, utaslépcsők, poggyászszalag, féktuskók, bóják)
    • Járatérkezés előtt az utaslépcsők ellenőrzése. Pawl lock ellenőrzése. Meg kell bizonyosodnia, hogy az utaslépcsők rendeletetésszerűen, üzemképesen és biztonságosan használhatóak. Sérült vagy hibás eszköz esetében gondoskonia kell annak lecseréléséről
    • Sérült eszközök jelentése a szolgálatvezetőnek
    • Járat érkezés előtt egyeztetés a Járatkiszolgálási felelőssel
    • Járat érkezés előtt a Rakodási utasítás átvátele és annak egyeztetése. Ezt követően a rakodó csapat tagjainak eligazítása, a tuskózási, bójázási szabályok ismertetése, illetve, hogy kinek mi lesz a feladata a kiszolgálás alatt
    • A rakodók neveinek rögzítése a rakodási utasításon
    • Részvétel a járatok tuskózásában, bójázásban, az utaslépcsők telepítésében
    • Részvétel a kirakodásban, poggyászok szalagról való levétele és a poggyászkocsikba történő rakodása
    • Kirakodást követően a rakterek ellenőrzése, meg kell bizonyosodni, hogy a rakterek üresek
    • A járat berakodásának felügyelete a rakodási utasítás alapján
    • Induló poggyászok rakodása a poggyászszalagnál és azonosítása desztináció / járatszám / dátum szerint
    • Induló áru és posta rakodása a poggyászszalagnál és azonosítása desztináció / járatszám / dátum szerint
    • Berakodást követően a rakterekben ellenőrzni, hogy a raktérelválasztó hálók megfelelően vannak rögzítve
    • Sérült, nyitott poggyászok jelentése a Járatkiszolgálási felelős felé.
    • Rögzítésköteles nehéz- illetve veszélyesáruk rögzítésének ellenőrzése
    • A rakodás befejeztével a rakodási utasitás kitöltése/aktualizálása és azonnali átadása a Járatkiszolgálási felelős felé
    • Kapcsolattartás rádión keresztül
    • A rakodócsapat munkájának ellenőrzése a munkavédélmi szabályok, a kiszolgálási előírások és a kiadott utasítások szerint. Eltérések esetén a kollega figyelmeztetése és az eltérés jelentése a munkahelyi vezetője felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
    • Megbízható személyiség
    • Pontos, önálló munkavégzés
    • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
    • Rugalmasság
    • Büntetlen előélet
    • Nem okoz problémát a repülőgépekhez igazított munkaidőbeosztás, esetenként a kora reggeli kezdés, késő esti végzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Targoncavezető OKJ
    • Emelőgépkezelő OKJ
    • Föld, Munka, Rakodó- és szállítógép OKJ
    • “B” kategóriás jogosítvány
    • Repülőtérhez közeli lakóhely

Amit kínálunk:

    • Esetenként cégünk biztosítja OKJ bizonyítvány megszerzését tanulmányi szerződés keretében
    • Professzionális, megbízható csapat, kiváló oktatókkal
    • Bérezés már az oktatás ideje alatt is!
    • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
    • Menzies bármely külföldi bázisára történő áthelyezés támogatása 2,5 év után
    • Havi bónuszok, melyekkel szintén munkádat köszönjük meg
    • Cafeteria – OTP Szép Kártyára
    • Munkaruha biztosítása
    • Budapest közigazgatási határain kívüli munkavállalóink bejárásának támogatása, akár a tömegközlekedést választod, akár a gépjárművel való bejárást
    • 22:00-06:00 – közötti munkavégzés esetén taxival történő hazaszállítás Budapest határain belül, és a környező településekre
    • 40%-os bérpótlékot is adunk 18:00 és 06:00 között
    • A kötelező óraszámaidon felül ledolgozott óráid, tehát a túlóráid mindig ki lesznek fizetve az adott hónapban, ezt garantáljuk!
    • Munkavégzésed helye: Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2-es Terminál

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest