Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Menzies Aviation (Hungary) Kft.

Repülőtéri poggyászrakodó

Hirdetés szövege:

    A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres,

    Repülőtéri poggyászrakodó munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére.

    - B kategóriás jogosítvány

    - 8 általános

    - bűntetlen előélet

    Előny:

    - Targoncavezető OKJ bizonyítvány

    - Liszt Ferenc repülőtérhez közeli lakhely

    Elvárások:

    - Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

    - Nagyfokú fizikai terhelhetőség, rugalmasság

    Munkaidő:

    Teljes és részmunkaidő

    Feladatok:

    Utasok poggyászainak a terminálon és a repülőgépnél történő rakodása.

    Amit kínálunk:

    - versenyképes fizetés

    - előrelépési lehetőség

    - havi bónusz

    - cafeteria

    - munkaruha

    - közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása

    - 22:00-06:00 között haza/be szállítás

    - 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 40% bérpótlék

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    1185, BUDAPEST BUD LISZT FERENC repülőtér .. NEMZ.REPÜLŐTÉR TERMINÁL 1

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Repülőtéri poggyászrakodó
    • Hirdető cég: Menzies Aviation (Hungary) Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XVIII. kerület
    • Feladatok: A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres,Repülőtéri poggyászrakodó munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére.Jelentkezés feltétele:- B kategóriás jogosítvány- 8 általános- bűntetlen előéletElőny:- Targoncavezető OKJ bizonyítvány- Liszt Ferenc repülőtérhez közeli lakhelyElvárások:- Megbízható, pontos, önálló munkavégzés- Nagyfokú fizikai terhelhetőség, rugalmasságMunkaidő:Teljes és részmunkaidőFeladatok:Utasok poggyászainak a terminálon és a repülőgépnél történő rakodása.Amit kínálunk:- versenyképes fizetés- előrelépési lehetőség- havi bónusz- cafeteria- munkaruha- közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása- 22:00-06:00 között haza/be szállítás- 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 40% bérpótlék
    • Elvárt végzettség: Általános iskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-05-11
    • Lejárati dátum: 2018-06-08