Repülőtér - SALES AGENT (diákként is)

Nettó 250e - 350e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz

MiniBUD Kft.

1185 Budapest

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Csatlakozz repülőtéri csapatunkhoz, értékesítőket keresünk a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő értékesítési pontjainkra!

Amit kínálunk:

Szórakoztató, vidám és változatos csapat, akikre mindig számíthatsz
A rugalmas időbeosztásnak köszönhetően könnyen összeegyeztetheted a munkádat és a magánéletedet
Fejlődési lehetőségek
Késői munkavégzés esetén az otthonodba szállítunk

Az álláshoz tartozó elvárások:

Aktívan teremtsél kapcsolatot külföldi turistákkal, utazókkal és rendelkezzél minimum középfokú végzettséggel. Angolul kiválóan tudjál kommunikálni, persze minden más nyelvtudásnak is örülünk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amennyiben magadra ismertél, jó ha tudod, hogy turisták ezreivel kerülünk naponta kapcsolatba és transzferáljuk őket a budapesti repülőtér és belvárosi hotelek között. Szenvedélyünk hozzájárulni az élményekkel teli utazásokhoz, turisztikai programokhoz!

Jelentkezz mihamarabb mert a kezdés azonnali! Amennyiben egyetemre, fôiskolára vagy egyéb képzésre jársz, akkor is várunk, hiszen a beosztásokat úgy készítjük el számodra, hogy a munka mellett nyugodtan tudj koncentrálni a tanulásra.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Fényképes önéletrajzodat várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igényed megjelölésével.