Weco-Travel Kft.
  • Érdekel az utazási világ? Szereted a repülőket és a légitársaságok sem hagynak hidegen? Érdekel, hogyan épül fel egy repülőjegy és hogyan lehet cserélni?
    Akkor nálunk a helyed! A Weco-Travel Online üzletága várja jelentkezésedet!
    Nálunk az elejétől kezdve van lehetőséged megtanulni és fejlődni a repjegy értékesítés világában! Stabil hátteret biztosítunk, ahol mind szakmailag, mind emberileg lehetőséged van fejlődni!
    Kezdetben az ügyfélszolgálaton lesz lehetőséged megtanulni az alapokat, hogy később már a repjegyek cseréjével is foglalkozni tudj!

  • Repülőjegy értékesítő (ügyfélszolgálat)

    Főbb feladatok, munkák:

      AZ ALÁBBIAKBAN LEHETSZ A SEGÍTSÉGÜNKRE:

      • ügyfélkiszolgálás és repülőjegy foglalással kapcsolatos információ adás emailben és telefonon: kérdések megválaszolása, foglalások kezelése;
      • árajánlatok és repülőjegy foglalások elkészítése;
      • meglévő foglalásokkal kapcsolatos tájékoztatás és azok kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      KÖZTÜNK A HELYED, HA:

      • van call center rendszerek kezelésében tapasztalatod;
      • földrajzilag jól tájékozott és talpraesett vagy;
      • rövid idő alatt tudsz számodra ismeretlen anyagot is elsajátítani;
      • reál beállítottságod mellett jól kommunikálsz telefonon és írásban;
      • könnyen megtalálod a közös hangot ismeretlenekkel, készséges, türelmes, és kedves vagy az emberekkel;
      • örülsz az olyan helyzeteknek, amikben kreatív lehetsz, de nem veszi el a kedved, ha kissé monoton feladatot kell végezned;
      • nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod, megkérdezned vagy megmagyaráznod valamit;
      • nem okoz problémát, ha többféle rendszert kell egyidőben használnod;
      • nyitott vagy az idegenforgalom terén belül a repülőjegyes szakmával megismerkedni;

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      NEM VÁRJUK EL, DE ÖRÜLÜNK, HA:

      • van tapasztalatod repülőjegy foglalási rendszer használatában és/vagy légitársaságokkal való kapcsolattartásban
      • stresszkezelésben és ügyfélkezelésben jártasságod
      • utazási/idegenforgalmi szektorból érkezel

    Amit kínálunk:

      NÁLUNK:

      • stabil nemzetközi háttér garantálja, hogy hosszú távra tervezhess velünk;
      • nagy tapasztalatú szakemberek állnak melletted, segítik a munkád, válaszolnak a kérdéseidre;
      • kellemes környezetben, motiváló csapatban dolgozhatsz;
      • kapsz visszajelzést és elismerést a munkádért;
      • a bérezés versenyképes és még bónuszrendszerünk is van.
      • Előre kiszámítható munkaidő beosztás, ügyfélszolgálatunk 8-20 óra között elérhető hétköznaponként.

    Állás, munka területe(i):

    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Turizmus, Utazásszervezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1053 Budapest

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek

    Jelentkezésedhez küldd el kérlek az önéletrajzodat a motivációd megjelölésével!