Az 1994-ben alakult Robinson Tours Kft., mint az egyik piacvezető utazási iroda, egyaránt dolgozik kiutaztatás és beutaztatás területén. Kiutaztatási területén Bulgária értékesítésében piacvezető, törökországi utak értékesítésében is jelentős szerepet tölt be, továbbá saját szervezésben utaztat Egyiptomba, Montenegróba, Albániába és Oroszországba. Beutaztatás területén Kelet-Európa országaiból utaztat Magyarországra.
Budapesti kiutaztatással foglalkozó irodánkba keresünk munkatársat

Repülőjegy értékesítő / koordinátor

pozícióra, azonnali belépéssel

FELADATOK:

  • Hagyományos (BSP) és diszkont repülőjegyek értékesítése
  • Repülőjegy értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Repülőjegyekhez kapcsolódó szállásfoglalások intézése
  • Az utazási iroda chartereihez kapcsolódó adminisztrációs feladatok végrahajtása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel(B2B, B2C)

ELVÁRÁSOK:

  • Valamely GDS rendszer (preferált Amadeus) alapos ismerete
  • Repülőjegy értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Kreativitás. jó problémamegoldó képesség
  • Határozott de egyben udvarias előzékeny viselkedés
  • Angol nyelv középfok ismerete (aktiv nyelvtudás)

ELŐNY:

  • Utazási irodai értékesítő gyakorlat

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • Kedvezményes utazási lehetőségek, egyéb bónuszok

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet MAGYAR nyelvű, FÉNYKÉPES önéletrajzzal, és BÉRIGÉNY megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.
A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Repüljegy értékesítő,koordinátor"