MALÉV GH Zrt.

A MALÉV GH Zrt. több évtizedes tapasztalatával, kiemelkedő szakmai tudásával, valamint teljes körű eszközparkjával a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér egyik meghatározó földi kiszolgáló partnere, mely magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek.

Miért érdemes jelentkezni?

  • Mert olyan gépjárműveket vezethetsz, melyekkel a repülőtéren kívül sehol máshol nem találkozhatsz
  • Szezonális feladatokkal (repülőgépek jégtelenítése) lehetőséged van jövedelmed növelésére

Repülőgép kiszolgáló berendezés kezelő

Feladataid lesznek:

    • A repülőgép kiszolgáláshoz szükséges különleges eszközök (utaslépcső; áramellátó, vízszállító, catering stb.) mozgatása.
    • "D" kategóriás jogosítvánnyal utasok busszal történő szállítása a terminál és a repülőgép között.
    • Repülőgép személyzetek szállítása a repülőtéren
    • Repülőgépek vontatása a repülőtéren

Téged keresünk:

    • rendelkezel középfokú végzettséggel
    • "B" +"C"kategóriás jogosítványt szereztél
    • megbízhatóan, precízen ugyanakkor lendületesen végzed a munkád
    • Büntetlen előélet,

Előnyt jelent:

    • „D” vagy „E” kategóriás jogosítvány

Amit cserébe nyújtani tudunk:

    • Egy komoly, jó nevű munkahely, ahol sok tapasztalatot szerezhetsz problémamegoldás, kommunikáció, egyéni feladatok és csapatmunka terén.
    • Nagyon összetartó, színes csapatot;
    • Beosztás függvényében transzfer az otthonod és a reptér közt vagy utazási költségtérítés
    • Fejlődési lehetőség: igyekezeted és teljesítményed alapján pár hónap alatt összetettebb feladatokat kaphatsz
    • Teljesítménybér és cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Légi közlekedés
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Ha úgy érzed szívesen kipróbálnád magad és érdekel ez a munkalehetőség küldd el az önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva.