Celebi Ground Handling Hungary Kft.

Repülőgép-fedélzeti takarító

Hirdetés szövege:

    A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő

    Çelebi Ground Handling Hungary Kft.

    az alábbi pozícióra keres új munkatársakat:

    Feladataid lesznek:

    • A repülőgépek utasterének, mosdóinak, konyháinak, valamint a pilótafülkének és egyéb helyiségeinek takarítása, fedélzeti karbantartása.
    • Az ételmelegítők, italkészítők és a tárolórekeszek tisztítása.
    • A kabinban elérhető újságok, magazinok, eszközök szétosztása, cseréje, feltöltése.
    • A fedélzeti karbantartás során a kiszolgálási és légitársasági minőségi és technológiai előírások betartása.

    Amit Mi kínálunk Neked:

    • Korrekt bérezés és bérelszámolás
    • Bónusz és Cafeteria
    • Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
    • Munkaruha
    • Különböző szociális juttatások (házasságkötés, gyermekáldás)
    • Kiszámítható munkarend

    Amit Mi kérünk Tőled :

    • Minimum 8 általános iskolai végzettség
    • Büntetlen előélet
    • Ápolt megjelenés

    Önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheted el. Jelentkezz hozzánk még ma, ismerd meg velünk a repülőtér izgalmas világát!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek