Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A UPS Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A UPS-t szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát, mely globális piacvezető az ellátási lánc és az áruszállítási szolgáltatások területén. Mára a UPS több mint 220 országot és régiót szolgál ki. Magyarországi központunkba keresünk új kollégát

reptéri ügyintéző (4 órás részmunkaidő)(Job Number: 043393)

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat reptéri működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • A repülőgép ki- és bepakolásának ellenőrzése / felügyelete
  • Napi kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Speciális programok használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs készség
  • Lelkiismeretes, megbízható, segítőkész hozzáállás
  • Időbeni rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Cafeteria rendszer
  • Izgalmas munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Vecsés

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Reptéri ügyintéző (4 órás részmunkaidő)
  • Rövid pozíció név: Ügyintéző
  • Hirdető cég: UPS Europe
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Vecsés
  • Feladatok: A vállalat reptéri működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása A repülőgép ki- és bepakolásának ellenőrzése / felügyelete Napi kapcsolattartás az alvállalkozókkal Speciális programok használata
  • Elvárások: Középfokú végzettség B kategóriás jogosítvány Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás Precíz munkavégzés Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel) Jó kommunikációs készség Lelkiismeretes, megbízható, segítőkész hozzáállás Időbeni rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: UPS Europe>