AIDe-Hungary Kft.
  • Repülőtéri munka, angol nyelvtudás nélkül? IGEN!

    Szereted a pörgést, szeretsz új dolgokat tanulni és nem félsz a felelősségteljes munkától? Lépj a tettek mezejére! Legyen olyan munkahelyed ahová szívesen jársz be nap mint nap! Csatlakozz Te is!

  • Reptéri ellenőrzőpont személy- és járműátvizsgáló (SRA)

    Főbb feladatok, munkák:

      • A repülőtér területére belépő személyzet és gépjárművel ellenőrzése
      • A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettséget (érettségit)
      • Önállóan, illetve csapatban is tudj dolgozni
      • Akarj tanulni és fejlődni!
      • Légy alázatos és nyitott a világ iránt, kövesd a szabályokat, légy precíz!
      • Nyelvtudás nem szükséges a pozíció betöltéséhez!

    Amit kínálunk:

      • Br. 300.000 Ft/ hó alapbér, br 80.000 ft bónusz (teljesítmény függvényében) 3 havonta
      • A ledolgozott idővel emelkedő bér
      • 12 óra/nap állandó éjszakai vagy nappali munkavégzés (2 munkanapot, 2 szabadnap követ)
      • Kihívások nap mint nap
      • Folyamatos nyüzsgés
      • Egyedülálló munkakörnyezet
      • Tömegközlekedés nélküli időpontokban ingyenes be- vagy hazaszállítás
      • A munkakör ellátásához szükséges képzést a cég biztosítja, mely alatt már bér jár!

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Szakmunka
    • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Személyes ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1185 Budapest

    Amennyiben úgy gondolod, hogy ebben a különleges világban a helyed, várjuk jelentkezésed!