JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MKI

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság munkatársat keres

Rendvédelmi igazgatási alkalmazott

jogviszonyba.

Feladatok:

    A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Hatósági Osztály szervezeti elemén belüli vízügyi és vízvédelmi hatósági, szakhatósági feladatok ellátása:
  • Vízjogi engedélyek kiadása,
  • Vízilétesítmények, vízimunkák felügyeleti ellenőrzése,
  • Vízvédelmi hatósági feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség:
    jogász és/vagy környezetgazdálkodási agrármérnök, környezetmérnök, mezőgazdasági vízgazdálkodási mérnök, vízmérnök, vízi környezetmérnök, infrastruktúra-építőmérnök, építész, építőmérnök
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • MS Office irodai alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete
  • Nyitottság az új feladatokra, önálló munkavégzési és tanulási készség, pontosság és alaposság

Előny:

  • Közigazgatási hatósági gyakorlat
  • Környezetvédelmi jogban vagy vízjogban való jártasság, gyakorlat
  • Közigazgatási alap- és szakvizsga

Amit kínálunk:

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény rendelkezései az irányadóak.
  • Biztos, kiszámítható életpálya.

Egyéb információ az állásról:

  • A jelentkező által csatolandó iratok: végzettséget igazoló oklevél másolata - és amennyiben rendelkezik - államilag elismert nyelvvizsga bizonyítvány másolata, fényképes szakmai önéletrajz, a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 5. sz. melléklete szerinti adattartalommal.
  • Motivációs levél,
  • Jelentkezési határidő: 2019. december 31.

Állás, munka területe(i):

  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

5000 Szolnok, József Attila utca 14./ 5000 Szolnok, Boldog Sándor István körút.4.

A jelentkezési dokumentumokat az Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságnak címezve, kizárólag elektronikus formában, az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva kérjük benyújtani.