Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Monicomp Zrt. munkatársakat keres

rendszerüzemeltető

munkakörbe Budapestet és környékét érintő munkavégzésre

Feladat:

  • Számítás- és banktechnikai eszközök rendszergazdai, továbbá javítási, karbantartási, telepítési és leszerelési munkálatainak elvégzése Budapesten és környékén
  • Szoftverek telepítése, szoftveres hibaelhárítás
  • Hálózati hibák elhárítása
  • Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Kiadott eszközök, berendezések, szerszámok, anyagok megfelelő kezelése, felhasználásuk dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség (preferáltan műszaki/informatikai)
  • Windows (kiemelten Win7) desktop operációs rendszerek, és Office alkalmazások ismerete
  • Windows domain topológia alapismeretek (DNS, WINS, DHCP, active directory, stb.)
  • Adathálózati alapismeretek (switch, router, IP, stb.)
  • Hardver alapismeretek
  • Érvényes gépjárművezetői engedély
  • Saját személygépkocsi
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Utazási hajlandóság
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Windows domain környezetben szerzett rendszergazdai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú perspektíva egy növekedés előtt álló szervezetben
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkajogviszony

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Amennyiben a munkakör elnyerte tetszését és megfelel a felsorolt kritériumoknak, kérjük, hogy jelentkezését (magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél) juttassa el a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Kérjük, önéletrajzával együtt mindenképpen adja meg fizetési igényét is!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Monicomp Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszerüzemeltető
  • Hirdető cég: Monicomp Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: Számítás- és banktechnikai eszközök rendszergazdai, továbbá javítási, karbantartási, telepítési és leszerelési munkálatainak elvégzése Budapesten és környékén Szoftverek telepítése, szoftveres hibaelhárítás Hálózati hibák elhárítása Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása Jelentési kötelezettségek teljesítése Kiadott eszközök, berendezések, szerszámok, anyagok megfelelő kezelése, felhasználásuk dokumentálása
  • Elvárások: Minimum középfokú iskolai végzettség (preferáltan műszaki/informatikai) Windows (kiemelten Win7) desktop operációs rendszerek, és Office alkalmazások ismerete Windows domain topológia alapismeretek (DNS, WINS, DHCP, active directory, stb.) Adathálózati alapismeretek (switch, router, IP, stb.) Hardver alapismeretek Érvényes gépjárművezetői engedély Saját személygépkocsi Önálló, felelős munkavégzés Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség Ügyfélorientált szemlélet Utazási hajlandóság Érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-13