Partnerünk fő tevékenysége Magyarország légiközlekedésének irányítása, több millió utas biztonságos repülésének garantálása. Emellett 2002 óta az iparág és az ország megkerülhetetlen gazdasági szereplője, innovatív fejlesztéseinek is köszönhetően.

Az európai légtér egységesítési folyamatában a fejlődést, valamint a szolgáltatók és nemzetek közötti együttműködést tartja szem előtt. Célja, hogy szakértelmével a magyar és európai légiközlekedés számára valódi hozzáadott értéket teremtsen.

Rendszerüzemeltető mérnök

Feladatok:

  • a légiforgalmi irányítást közvetlenül és közvetetten támogató egyedi adat- és hangkommunikációs, valamint feldolgozó rendszerek és berendezések felügyelete és folyamatos üzemének (7/24) biztosítása, az esetleges hibák elhárítása,
  • aktív részvétel az előre ütemezett karbantartásokon,
  • az üzemeltetéshez kapcsolódó új eljárások kidolgozása,
  • részvétel gyári és helyszíni teszteken,
  • a tesztelt rendszerek átvétele és telepítése,
  • üzemeltetési előírások, utasítások ellenőrzése, javaslattétel a fejlesztésekre

Elvárások:

  • legalább 3 éves gyakorlat rendszerüzemeltető munkakörben,
  • Linux és Windows ismeret,
  • VMware és a hálózatos ismeret,
  • vezeték nélküli és vezetékes távközlési ismeret,
  • felsőfokú vműszaki végzettség,
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • elhivatottság a repülés, a feladatok, a csapat és a cég iránt,
  • magasszintű egyéni felelősségvállalás,
  • folyamatos tanulási képesség és igény,
  • rendszerszemlélet
  • analitikus gondolkodás
  • precizitás
  • többműszakos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kimagasló bérezés,
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű szerződés,
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!